Skip links

O nas

Nasza firma jest aktywna na rynku od prawie 30 lat. Została założona w 1995 roku jako małe przedsiębiorstwo skupione głównie na sprzedaży sprzętu komputerowego i usługach serwisowych. Przez lata pokonywała wyzwania narzucane przez rynek i wymogi klienta.

Obecnie Tami-IT sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług i profesjonalną obsługę przedsiębiorstw w obszarach: Outsourcing IT, kasy i drukarki fiskalne, budowa sieci komputerowych, systemy alarmowe i monitoring, centrale telefoniczne, a także tworzenie i projektowanie stron www. Przez lata nauczyliśmy się, że dobra obsługa informatyczna firm, to przede wszystkim skuteczny i natychmiastowy serwis.

 Cieszymy się wieloletnią współpracą z przedsiębiorstwami, oferując im dedykowanych opiekunów, którzy bezpośrednio rozwiązują bieżące potrzeby. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Rozumiemy, że czasami trzeba odejść od standardowych rozwiązań, żeby połączyć systemy, które klient ma już wdrożone z konieczną modernizacją. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie z sukcesami pokonywaliśmy trudności techniczne, żeby doprowadzić do końca realizację projektów. Skupiamy się na jakości, ale też dobrej i prostej komunikacji z klientem. Zależy nam, żeby osoby współpracujące z nami a niezwiązane z branżą, wiedziały dokładnie na jakim etapie jest projekt i co dokładnie robimy.