Skip links

Sieci komputerowe

Kluczem do efektywności jest dobrze zaprojektowana i zaimplementowana sieć komputerowa. Tami IT sp. zo.o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania sieci komputerowej, poczynając od faz planowania aż po wdrożenie.

Jak zbudować sieć komputerową w firmie?

Zaczynamy od oceny potrzeb twojego biznesu, aby dostarczyć idealne rozwiązanie. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, dostarczając dedykowane rozwiązania w zakresie montażu sieci LAN oraz tworzenia sieci bezprzewodowej. Podstawą efektywnej i stabilnej sieci komputerowej jest okablowanie strukturalne  Nasze usługi obejmują projektowanie, instalację oraz konserwację sieci kablowych. Zapewniamy stabilne połączenie między urządzeniami, oraz przestrzeganie standardów i norm branżowych.

Jakie są koszty budowy sieci LAN?

Koszty są różne i zależą od specyfiki projektu. Składają się na nie: wybór odpowiedniego okablowania, urządzeń oraz czasu potrzebnego na realizację. Preferujesz skrętkę, czy może światłowód? Oba te rozwiązania mają swoje zalety, a my doradzimy, które okablowanie wybrać do sieci komputerowej w Twoim przypadku.

Do budowy sieci niezbędne są odpowiednie urządzenia. Nasza firma dostarcza i instaluje nie tylko kable, ale także szafy rack, switche oraz całe zaplecze dla serwerowni. Nasz zespół z chęcią udzieli Ci odpowiedzi i wskaże optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Jak zapewnić bezpieczeństwo w sieci komputerowej?

Nasze usługi obejmują również profesjonalne konfigurowanie sieci z myślą o zabezpieczeniu danych przed nieuprawnionym dostępem. Rozwiązaniem jest między innymi konfiguracja VPN, która umożliwia bezpieczne i szyfrowane połączenie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

W naszej ofercie znajdziesz również: dostosowywanie sieci do zmieniających się potrzeb biznesowych, naprawa awarii i szybkie usuwanie usterek.