Skip links

Usługi informatyczne

Czy Twoja firma staje przed trudnościami związanymi z obszarem informatycznym? Potrzebujesz wsparcia, które pozwoli Ci skoncentrować się na kluczowych aspektach biznesowych? Zewnętrzna obsługa informatyczna firmy polega na przekazaniu zadań profesjonalistom zewnętrznym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól przejąć odpowiedzialność za Twoje zadani związane z technologią. 

Oferujemy szeroki zakres usług:

  • Administracja bezpieczeństwem
  • Aktualizacja oprogramowania
  • Administracja serwerami Windows i Linux
  • Monitoring systemów IT

Nasza praca i zaangażowanie jest dostosowane do Twoich potrzeb, a celem optymalizacja struktury IT w Twojej firmie.  Od najmniejszych zadań: jak bezpieczna instalacja komunikatorów, wdrożenie pakietów Microsoft 365,  po migracje poczty i administrację bazą danych oraz serwerami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W ramach współpracy przejmujemy zadania takie jak: tworzeniem kopii zapasowych, kontrolowanie terminów wygaśnięcia licencji, monitorowanie systemów przed zagrożeniami zewnętrznymi (włamania, ataki hackerskie). W przypadku awarii podejmujemy szybkie działania a nasi stali klienci otrzymują natychmiast wysoki priorytet.

Pomagamy w wyborze odpowiednich systemów antywirusowych, żeby chronić Twoje zasoby przed utratą danych, bezpieczeństwo technologiczne gwarantuje ochronę i przetwarzanie danych wg obowiązujących standardów.

Obsługa informatyczna firmy to oszczędność czasu, kosztów i zwiększenie efektywności. Rozwijaj potencjał swojego biznesu przez nowoczesne systemy – pozwól nam zostać Twoim partnerem.